Helpdesk | Napište nám

Kontaktujte nás

Počernická 96, Praha 10

Jan Baloun / obchodní manager

+420 608 355 377, j.baloun@balcom.cz

Iva Paučová / office manager

+420 777 339 027, i.paucova@balcom.cz

Tomáš Kukla / IT administrátor

+420 608 355 633, t.kukla@balcom.cz

Tomáš Pikner / IT administrátor

+420 777 339 367, t.pikner@balcom.cz

Jiří Penížek / IT technik

+420 777 339 357, j.penizek@balcom.cz

Jiří Zita / IT technik

+420 776 337 995, j.zita@balcom.cz

Jan Ulrich / IT technik

+420 777 339 022, j.ulrich@balcom.cz

Miroslav Entlich / IT technik

+420 777 339 023, m.entlich@balcom.cz

Lukáš Klimpera / HW technik

+420 777 339 327, l.klimpera@balcom.cz

Petr Očenášek / webdesigner

+420 604 866 556, p.ocenasek@balcom.cz
» Zvětšit mapu


Napište nám

Vaše jméno:
Váš kontaktní e-mail:
Zpráva: